Serwis Programów Europejskiej Współpracy Terytorialnej

Logo Europejskiej Współpracy Terytorialnej

Herb Województwa PodkarpackiegoFlaga Unii Europejskiej. Niebieskie tło z dwunastoma gwiazdkami w kolorze złotym

logo SEKP                   Logo Programu Interreg V-A PL-SK 2014-2020

     

Zapraszamy wszystkich do zapoznania się z kolejnym numer newslettera „Karpacki Horyzont” publikowanego przez Stowarzyszenie Euroregion Karpacki Polska.

W tym numerze zamieszczono relację z 6. Posiedzenia Komitetu ds. mikroprojektów Programu Intereg V-A Polska-Słowacja 2014-2020, podczas którego zatwierdzono do dofinansowanie kolejne polsko-słowackie mikroprojekty, a także relację ze szkoleń dla mikrobeneficjentów. Ponadto publikujemy wyniki kolejnej edycji naszego konkursu na polsko-słowackie wydarzenie roku 2020. Zwycięzcą tej edycji jest Otwarcie dróg wspinaczkowych w Czarnorzekach zorganizowane przez Gminę Korczyna.

W ramach realizacji nowych mikroprojektów na polsko-słowackim pograniczu Stowarzyszenie zaprasza wszystkich preferujących turystykę aktywną do biegania po bieszczadzkich trasach z Fundacją Bieg Rzeźnika oraz na trasę rowerową do Komańczy, gdzie promować się będzie dziedzictwo kulturowe budowli sakralnych w pięknych iluminacjach.

Wśród wydarzeń z życia Euroregionu i Karpat zaprezentowano relację z konferencji „Europa Karpat”, zaś  a w ramach współpracy karpackiej przedstawiono działania podejmowane przez Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego na rzecz Strategii Karpackiej.

W newsletterze znalazły się informacje na temat kolejnej perspektywy finansowej Programu Intereg Polska-Słowacja na lata 2021-2027.

 

Newsletter dostępny jest na stronie LINK

 

WW przypadku propozycji tematów, które chcielibyście Państwo poruszyć na łamach newslettera prosimy o kontakt Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

Wszystkie numery newslettera dostępne są tutaj.

Back to top