Serwis Programów Europejskiej Współpracy Terytorialnej

Logo Europejskiej Współpracy Terytorialnej

Herb Województwa PodkarpackiegoFlaga Unii Europejskiej. Niebieskie tło z dwunastoma gwiazdkami w kolorze złotym

Informujemy, że w dniu 06.07.2023 r. w Rzeszowie w Hotelu Rzeszów (Al. J. Piłsudskiego 44) odbędzie się szkolenie dla wnioskodawców programu Interreg Polska – Słowacja 2021-2027.

Przedmiot szkolenia będzie dotyczył Priorytetu 4. „Wspólpraca instytucji i mieszkańców pogranicza".

Kwota środków przeznaczona na dofinansowanie projektów w ramach naboru wynosi 2 590 000 EUR. Nabór rozpoczał się w dniu 5 czerwca 2023 r. i zakończy się 29 września 2023 r. o godz. 23.59. Przewidywany termin rozstrzygnięcia naboru i zatwierdzenie projektów do realizacji to I/II kwartal 2024 r. Więcej informacji na stronie Programu: https://pl.plsk.eu/-/ogloszenie-o-naborze-wnioskow-o-dofinansowanie-wspolpraca-instytucjonalna.

Prosimy o potwierdzenie uczestnictwa do dnia 30.06.2023 r. na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. odsyłając wypełniony formularz zgłoszeniowy. Na szkoleniu przewidujemy udział ok. 50 osób. O rejestracji decyduje kolejność zgłoszeń.

Jednocześnie prosimy o przesłanie ewentualnych pytań lub zagadnień, które chcieliby Państwo poruszyć na szkoleniu celem wcześniejszego ich przekazania ekspertom, którzy będą je prowadzić.

Do pobrania program szkolenia i formularz zgłoszeniowy.

Back to top