Serwis Programów Europejskiej Współpracy Terytorialnej

Logo Europejskiej Współpracy Terytorialnej

Herb Województwa PodkarpackiegoFlaga Unii Europejskiej. Niebieskie tło z dwunastoma gwiazdkami w kolorze złotym

 

 

Szanowni Państwo,

W związku z trwającym naborem w programie Interreg Europa Środkowa włoska spółka, poszukuje polskiego partnera do projektu. Propozycja dotyczy innowacji i integracji kolejowych systemów biletowych i systemów informacji pasażerskiej, zarys w załączeniu. Projekt będzie ubiegał się o dofinansowanie w 1. naborze programu.

Pani Katarzyna Masiejczyk reprezentuje spółkę SCAI Polska należącą do Grupy SCAI. Spółka zajmuje się branżą IT we Włoszech od ponad 40 lat. Jej partner, spółka ALMAVIVA, jedna z wiodących spółek w skali światowej w branży IT Transport jest zainteresowana udziałem w powyższym programie, a dokładnie priorytetem 4 – cooperrating on transport to better connect Central Europe.

Projekt, który proponują dotyczy, systemu biletowego i systemu informacji pasażerskiej na pokładzie pociągów. Uczestnictwo w projekcie potwierdził Region Veneto i czekają na potwierdzenie udziału Regionu Ligurii z Włoch. Spółka poszukuje partnera w Polsce, w szczególności podmiotu administracji publicznej zainteresowanego udziałem w programie - priorytet 4 transport.

W razie pytań proszę uprzejmie o kontakt z Panią Katarzyna Masiejczyk.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

SCAI Polska Sp. z o.o.

ul. Żurawia 6/12

00-503 Warszawa

tel. +48 500 217 028

 

 

 

Back to top