Serwis Programów Europejskiej Współpracy Terytorialnej

Logo Europejskiej Współpracy Terytorialnej

Herb Województwa PodkarpackiegoFlaga Unii Europejskiej. Niebieskie tło z dwunastoma gwiazdkami w kolorze złotym

 Poland Slovakia PL 01FUND RGB 500 pikseli

Szanowni Państwo,

 

Regionalny Punkt Kontaktowy w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Podkarpackiego zaprasza na seminaria informacyjne przygotowujące potencjalnych beneficjentów Programu INTERREG V-A Polska-Słowacja 2014-2020 do realizacji projektów.

Seminaria odbędą się w maju br. w następujących miejscowościach, biorąc pod uwagę lokalizację geograficzną ich adresatów:

17 maja 2016 r. – Przemyśl

18 maja 2016 – Lesko

19 maja 2016 r. – Dukla.

Seminaria adresowane są przede wszystkim do niewielkich podmiotów, które w przeszłości nie korzystały ze wsparcia programów współpracy transgranicznej, a które są zainteresowane nawiązaniem i rozwijaniem współpracy z partnerami słowackimi w ramach projektów współfinansowanych ze źródeł zewnętrznych.

W trakcie spotkań przestawione zostaną m.in. podstawowe założenia programu współpracy transgranicznej INTERREG V-A Polska-Słowacja 2014-2020, doświadczenia i dobre praktyki z realizacji poprzednich programów transgranicznych na pograniczu polsko – słowackim oraz metodologię przygotowania projektu transgranicznego.

W związku z powyższym, uprzejmie prosimy o wypełnienie załączonego formularza rejestracyjnego i przesłanie go do dnia 22 kwietnia 2016 r. na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.., telefonicznie: 017 747 64 25

lub listownie na adres:

Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego

Departament Promocji i Współpracy Gospodarczej

Al. Łukasza Cieplińskiego 4

35-010 Rzeszów

 

Ze względów organizacyjnych prosimy o zgłaszanie maksymalnie do 3 osób reprezentujących jedną instytucję.

Szczegółowe informacje nt. godziny, miejsca i programu seminarium, zostaną przekazane do Państwa w terminie późniejszym w odrębnym komunikacie.

 

Formularz rejestracyjny do pobrania poniżej:

 

 

 

Załączniki:
Pobierz plik (formularz rejestracyjny.doc)formularz rejestracyjny.doc[ ]274 kB

Back to top