Serwis Programów Europejskiej Współpracy Terytorialnej

Logo Europejskiej Współpracy Terytorialnej

Herb Województwa PodkarpackiegoFlaga Unii Europejskiej. Niebieskie tło z dwunastoma gwiazdkami w kolorze złotym

 Poland Slovakia PL 01FUND RGB 500 pikseli

Szanowni Państwo,

W dniach 12-15 maja 2016 roku, już po raz trzeci odbędą się w Polsce Dni Otwarte Funduszy Europejskich, akcja koordynowana przez Ministerstwo Rozwoju Rzeczpospolitej Polskiej. Akcja skierowana jest do beneficjentów funduszy europejskich i jest okazją do szerokiej promocji zrealizowanych projektów poprzez organizację wydarzenia prezentującego dany projekt i jego efekty.

W ramach poprzedniej edycji Dni Otwartych, która odbyła się w 2015 r. odbyło się blisko 1000 wydarzeń, w których wzięło udział około 200 000 uczestników. Wśród nich były również wydarzenia zorganizowane przez beneficjentów Programu Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska-Republika Słowacka 2007-2013.

W tym roku, zgodnie z zapowiedziami koordynatora akcji, wszystkie wydarzenia, które odbędą się w ramach Dni Otwartych, zostaną przedstawione na stronie: www.dniotwarte.eu.

Do udziału w przygotowanych atrakcjach zachęcać będzie ogólnopolska kampania promocyjna, przewidziane są także relacje z niektórych wydarzeń, dodatkowo w tym roku, zaplanowano również przekazanie beneficjentom organizującym wydarzenia z okazji Dni Otwartych pakietów materiałów promocyjnych, które będzie można wykorzystać podczas organizacji wydarzenia. Wszystkie szczegóły dotyczące akcji, w tym regulamin, szablony do wykorzystania oraz formularz rejestracyjny znajdują się na stronie www.dniotwarte.eu.

Organizowane wydarzenia będziemy także promować na stronie programu www.plsk.eu , w zakładce dedykowanej wydarzeniom w programie.

Zwracamy się z prośbą do beneficjentów programu o wzięcie udziału w Dniach Otwartych, przesyłanie zgłoszeń poprzez formularz rejestracyjny, a także, niezależnie, o przesyłanie informacji o planowanych wydarzeniach do Wspólnego Sekretariatu Technicznego, na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Back to top