Serwis Programów Europejskiej Współpracy Terytorialnej

Logo Europejskiej Współpracy Terytorialnej

Herb Województwa PodkarpackiegoFlaga Unii Europejskiej. Niebieskie tło z dwunastoma gwiazdkami w kolorze złotym

pbu20 banerZ przyjemnością ogłaszamy, że rozpoczęła się oficjalna promocja Programu na Facebooku. Od 12 marca we wspomnianym medium społecznościowym działa strona/fanpage PBU2020: https://www.facebook.com/PBU2020/ .

Będą się tam ukazywać  przygotowane w przystępnej, popularyzatorskiej formie, informacje o Programie, zapowiedzi nadchodzących wydarzeń, filmy, albumy zdjęć itp., linki ze strony głównej PBU2020 (która nadal pozostanie głównym źródłem informacji o Programie). Fanpage ma się stać dodatkową platformą komunikacyjną, która pomoże poznać się i kontaktować beneficjentom, potencjalnym beneficjentom oraz wszystkim innym podmiotom zainteresowanym Programem. Ze względu na mnogość języków występujących na obszarze kwalifikowanym fanpage będzie prowadzony w języku angielskim z dostępną opcją automatycznych tłumaczeń. 

Jednocześnie, informujemy o możliwości udziału w konferencji naukowej, która odbędzie się w Jarosławiu w dniach 14-16 listopada br. Więcej informacji o tej  inicjatywie na stronie: https://pbu2020.eu/pl/news/486

Przypominamy, że termin nadsyłania zgłoszeń i abstraktów mija 30 marca br.

Back to top