Serwis Programów Europejskiej Współpracy Terytorialnej

Logo Europejskiej Współpracy Terytorialnej

Herb Województwa PodkarpackiegoFlaga Unii Europejskiej. Niebieskie tło z dwunastoma gwiazdkami w kolorze złotym

Interreg Europe High res logo

Krajowy Punkt Kontaktowy Programu Interreg Europa zaprasza na krajowe seminarium informacyjne na temat trzeciego naboru wniosków w programie Interreg Europa 2021-2027. Spotkanie odbędzie się online 15 marca 2024 roku. Będzie prowadzone w języku polskim i angielskim (organizatorzy zapewniają tłumaczenie symultaniczne).

Trzeci nabór wniosków będzie otwarty w terminie 20 marca – 7 czerwca 2024 roku we wszystkich celach szczegółowych programu. Po raz pierwszy będzie można współpracować z partnerami z nowych państw. Do UE-27, Norwegii i Szwajcarii dołączyły bowiem Albania, Bośnia i Hercegowina, Mołdawia, Czarnogóra, Macedonia Północna, Serbia i Ukraina. 

Podczas spotkania omówione zostaną założenia programu, cechy projektów międzyregionalnych i warunki trzeciego naboru wniosków Interreg Europa. Przedstawione zostanie też, w jaki sposób KPK pomaga wnioskodawcom oraz na jakie dodatkowe wsparcie finansowe mogą liczyć polscy beneficjenci.

To już ostatni dzwonek dla samorządów lokalnych i regionalnych, władz centralnych, instytucji publicznych i prywatnych podmiotów non-profit na swobodne planowanie projektów Interreg Europa dotyczących wszystkich zagadnień polityki spójności. W kolejnym naborze mogą pojawić się ograniczenia, np. w odniesieniu do zakresu tematycznego.

Rejestracja i informacje organizacyjne

Program spotkania (PDF 756 KB)

  • Spotkanie odbędzie się na platformie ZOOM.
  • Zainteresowani udziałem proszeni są o rejestrację online (link poniżej).
  • Link do spotkania zostanie rozesłany e-mailem 12 marca na adresy podane w formularzach rejestracyjnych.
  • W przypadku braku otrzymania wiadomości z linkiem, należy się skontaktować z organizatorami drogą mailową (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) najpóźniej do 14 marca. 

Rejestracja online

 

Back to top