Serwis Programów Europejskiej Współpracy Terytorialnej

Logo Europejskiej Współpracy Terytorialnej

Herb Województwa PodkarpackiegoFlaga Unii Europejskiej. Niebieskie tło z dwunastoma gwiazdkami w kolorze złotym

Interreg Europe High res logo

Eksperci platformy learningowej Interreg Europa zapraszają 23 listopada 2022 roku, w godzinach 14:00 – 15:30, na webinarium GovTech and the Digitalisation of the Public Sector. Spotkanie, w formule online, będzie prowadzone w języku angielskim.

Głównym tematem webinarium jest bliźniacza transformacja – cyfrowa i zielona. W trakcie spotkania partnerzy z Litwy (GovTech Lab Lithuania) oraz Austrii (rząd regionalny Dolnej Austrii) przedstawią koncepcję GovTech i dobre praktyki z tego obszaru.

Udział w webinarium jest bezpłatny.

Inne usługi platformy learningowej Interreg Europa

Platforma learningowa jest projektem strategicznym programu Interreg Europa 2021-2027.

Eksperci tematyczni opracowują publikacje, organizują warsztaty i webinaria, współorganizują wzajemne oceny i sesje matchmakingowe, świadczą pisemną pomoc doradczą, prowadzą bazę dobrych praktyk itp.

  • Wzajemna ocena (ang. peer review) – pogłębiona analiza i wymiana doświadczeń z zakresu wskazanego zagadnienia rozwoju regionalnego, zwieńczona opracowaniem potencjalnych rozwiązań, rekomendacji i planu działania, z udziałem ekspertów platformy oraz odpowiednio dobranych praktyków z Europy; dwudniowe spotkania odbywają się w formie stacjonarnej lub online.

  • Sesja matchmakingowa – dostosowana do potrzeb odbiorcy analiza wskazanego zagadnienia rozwoju regionalnego, z udziałem ekspertów platformy oraz odpowiednio dobranych praktyków z Europy; sesje są dwugodzinne.

Wszystkie usługi platformy learningowej Interreg Europa są bezpłatne.

Back to top