Serwis Programów Europejskiej Współpracy Terytorialnej

Logo Europejskiej Współpracy Terytorialnej

Herb Województwa PodkarpackiegoFlaga Unii Europejskiej. Niebieskie tło z dwunastoma gwiazdkami w kolorze złotym

Trwa rejestracja na szkolenie dla wnioskodawców Interreg PL-SK 2021-2027,  które odbędzie się w dniu 15.06.2023 r. w Rzeszowie w Rezydencji Alabaster (ul. Ks. Stafieja 8).

Przedmiot szkolenia będzie dotyczył Priorytetu 3. „Twórcze i atrakcyjne turystycznie Pogranicze i Priorytetu 2. „Lepiej połączone Pogranicze” (Elektromobilnośći)

W ramach Priorytetu 3. na cel szczegółowy 1. Wzmacnianie roli kultury i zrównoważonej turystyki w rozwoju gospodarczym, włączeniu społecznym i innowacjach społecznych, przeznaczono budżet w wysokości 25,51 mln EUR. Natomiast, w ramach Priorytetu 2 na cel szczegółowy 1. Rozwój i udoskonalanie zrównoważonej, odpornej na zmiany klimatu, inteligentnej i intermodalnej mobilności na poziomie krajowym, regionalnym i lokalnym , w tym poprawa dostępności do TEN-T oraz mobilności transgranicznej i działanie 2. Poprawa dostępu do atrakcji turystycznych o znaczeniu transgranicznym transportem publicznym i/lub innymi ekologicznie przyjaznymi środkami transportu poza miastami, przeznaczono budżet w wysokości 3 mln EUR. Przewidywana data zakończenia naboru wniosków to III kw. 2023 r. (wrzesień).

Prosimy o potwierdzenie uczestnictwa do dnia 7.06.2023 r. na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. odsyłając wypełniony formularz zgłoszeniowy. Na szkoleniu przewidujemy ok. 80 osób. O rejestracji decyduje kolejność zgłoszeń. 

Jednocześnie prosimy o przesłanie ewentualnych pytań lub zagadnień, które chcieliby Państwo poruszyć na szkoleniu celem wcześniejszego ich przekazania ekspertom, którzy będą je prowadzić.

Do pobrania program szkolenia i formularz zgłoszeniowy.

Back to top