Serwis Programów Europejskiej Współpracy Terytorialnej

Logo Europejskiej Współpracy Terytorialnej

Herb Województwa PodkarpackiegoFlaga Unii Europejskiej. Niebieskie tło z dwunastoma gwiazdkami w kolorze złotym

IBSR LOGO Standard 2022

W związku z trwającymi naborami wniosków w programie Interreg Region Morza Bałtyckiego 2021-2027, zapraszamy  organizowane w grudniu spotkania online:

Spotkanie prowadzone po polsku:
20 grudnia br.odbędzie się krajowe webinarium o zasadach drugiego naboru wniosków o dofinansowanie projektów małych

Krajowy Punkt Kontaktowy programu (MFiPR) zaprasza do udziału w seminarium informacyjnym o zasadach drugiego naboru wniosków w programie Interreg Region Morza Bałtyckiego 2021-2027. Spotkanie będzie poświęcone projektom małym.

Przedstawiciele KPK przedstawią zasady i priorytety tematyczne programu, harmonogram oraz szczegóły drugiego naboru wniosków.

Uczestnicy spotkania zainteresowani złożeniem wniosku w naborze dowiedzą się między innymi, jak skonstruować budżet i jakich błędów nie popełniać w aplikacji.

Seminarium informacyjne odbędzie się online w godzinach 10.00-12.00. Rejestracja jest możliwa do 19 grudnia br.

Serdecznie zapraszamy do udziału!

Program oraz formularz rejestracyjny znajdują się TUTAJ.

Spotkanie na temat projektów głównych odbędzie się 12 stycznia 2023 r. Prosimy o rezerwację daty.

Spotkania w języku angielskim:
Wspólny Sekretariat zaprasza na webinaria dla wnioskodawców:
7 grudnia br. odbędzie się seminarium online o projektach małych prowadzone przez ekspertów Wspólnego Sekretariatu programu.

Seminarium o projektach głównych odbędzie się 10 stycznia 2023 r. Zachęcamy do rejestracji!

Ważne daty
Drugi nabór wniosków o dofinansowanie projektów małych potrwa do 26 stycznia 2023 r., a projektów głównych do 14 marca 2023 r.

Pierwszym i obowiązkowym krokiem w aplikacji jest przedstawienie przez wnioskodawcę wiodącego Project Idea Form- koncepcji projektu. W przypadku projektów małych należy to zrobić do 5 stycznia 2023 r., natomiast dla projektów głównych do 14 lutego 2023 r.

Przedstawienie koncepcji projektu pozwoli na konsultację wnioskodawcy z Wspólnym Sekretariatem i dopracowanie koncepcji projektu przed jego złożeniem.

Ogłoszenia o naborze oraz więcej informacji znajduje się w zakładce programu na stronie www.ewt.gov.pl oraz na oficjalnej stronie programu.

Back to top