Serwis Programów Europejskiej Współpracy Terytorialnej

Logo Europejskiej Współpracy Terytorialnej

Herb Województwa PodkarpackiegoFlaga Unii Europejskiej. Niebieskie tło z dwunastoma gwiazdkami w kolorze złotym

ppi2innv logoRzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. uprzejmie zaprasza do udziału w spotkaniach pn. „Regional Joint PPI&PcP event“ oraz  „Policy Round Tables“

organizowanych w ramach projektu PPI2Innovate – Capacity building to boost usage of PPI in Central Europe” (Budowanie potencjału w celu zwiększenia wykorzystania Zamówień Publicznych na Innowacyjne Rozwiązania w Europie Środkowej) współfinansowanego w ramach Programu Interreg Europa Środkowa.

Spotkania skierowane są do przedstawicieli podmiotów publicznych, odpowiedzialnych za prowadzenie postępowań o udzielenie zamówień publicznych, ekspertów PPI, PcP jak również przedstawicieli instytucji otoczenia biznesu, instytucji naukowych, badawczych itp.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc konieczna jest wcześniejsza rejestracja za pomocą formularza rejestracji on-line zamieszczonego na stronie internetowej:

https://evenea.pl/imprezy/szkolenia/rzeszow/spotkania-pn-regional-joint-ppipcp-event-oraz-policy-round-tables-w-ramach-projektu-ppi2innovate-203198/?source=directory

Spotkania odbędą się w sali konferencyjnej nr 209 zlokalizowanej w siedzibie Rzeszowskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. w Rzeszowie przy ul. Szopena 51 na 1 piętrze budynku w dniu 28 września 2018 r.

Czas na przesyłanie zgłoszeń upływa ostatecznie 27 września 2018 r.

Więcej informacji o projekcie na stronie: www.interreg-central.eu/PPI2Innovate

 

Back to top