Serwis Programów Europejskiej Współpracy Terytorialnej

Logo Europejskiej Współpracy Terytorialnej

Herb Województwa PodkarpackiegoFlaga Unii Europejskiej. Niebieskie tło z dwunastoma gwiazdkami w kolorze złotym

 

Komitet Monitorujący programu Interreg Europa Środkowa podjął decyzję o dofinansowaniu projektów w ramach 1. naboru.

Ogólnodostępna lista zatwierdzonych projektów jest opublikowana pod adresem http://www.interreg-central.eu/show/central-europe-first-projects-approved/.

Wspólny Sekretariat skontaktuje się z partnerami wiodącymi w najbliższym czasie. Liderzy projektów, które nie uzyskały dofinansowania, będą mieli 14 dni od uzyskania informacji zwrotnej, aby zwrócić się do Wspólnego Sekretariatu z  prośbą o dodatkowe informacje na temat oceny projektu.

Otwarcie drugiego naboru projektów zostało zaplanowane na 26 kwietnia br. Nabór potrwa dwa miesiące, będzie jednoetapowy i otwarty dla wszystkich priorytetów i celów szczegółowych.

16 maja br. w Warszawie odbędzie się spotkanie Interreg Europa Środkowa. Informacje na temat spotkania oraz rejestracja dostępne są pod adresem https://europasrodkowa.gov.pl/zaproszenia/item/412-seminarium-informacyjne-drugi-nabor-projektow-w-programie-interreg-europa-srodkowa.

W dniach 10-12 maja br. Wspólny Sekretariat organizuje spotkanie dla wnioskodawców wiodących. Więcej informacji pod adresem http://www.interreg-central.eu/events/show/central-europe-lead-applicant-training-for-second-call-for-proposals/

Spotkanie w Zagrzebiu będzie transmitowane na żywo on-line.

Back to top