Serwis Programów Europejskiej Współpracy Terytorialnej

Logo Europejskiej Współpracy Terytorialnej

Herb Województwa PodkarpackiegoFlaga Unii Europejskiej. Niebieskie tło z dwunastoma gwiazdkami w kolorze złotym

Logo Programu Interreg V-A PL-SK 2014-2020

Wspólny Sekretariat Techniczny zaprasza na szkolenie wszystkich zainteresowanych złożeniem wniosku w ramach 2. osi priorytetowej Programu Interreg V-A Polska-Słowacja.

Nabór trwający od 01.07.2019 r. do 16.09.2019 r. uruchomiony został w ramach drugiej osi priorytetowej Programu „Zrównoważony transport transgraniczny”, priorytetu inwestycyjnego: Zwiększanie mobilności regionalnej poprzez łączenie węzłów drugorzędnych i trzeciorzędnych z infrastrukturą TEN-T, w tym z węzłami multimodalnymi.

Szkolenie odbędzie sie w Krakowie i obejmie moduł ogólny oraz warsztatowy. Pierwszy moduł będzie zawierał najważniejsze informacje niezbędne do złożenia wniosku w prowadzonym naborze, z kolei drugi zostanie poświęcony pracy z Generatorem wniosków.

Rejestracja na szkolenie trwa do 12.07.2019 r.

Zgłoszenia prosimy kierować do właściwych Regionalnych Punktów Kontaktowych:
- Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego: p. Grzegorz First, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel.: +48 12 29 90 634,
- Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego: p. Kasper Bosek, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel.: +48 17 747 64 25,
- Regionalny Punkt Kontaktowy w Katowiciach: p. Ewelina Trzebuniak, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel.: +48 32 77 99 258.
W szkoleniu mogą wziąć udział maksymalnie dwie osoby z jednej instytucji.
Szkolenie będzie prowadzone w języku polskim i słowackim.
Udział w szkoleniu jest bezpłatny. W ramach szkolenia zapewniony jest posiłek. Organizator nie pokrywa kosztów dojazdu i noclegu.
Zachęcamy do przyniesienia własnego sprzętu komputerowego, który będzie pomocny w trakcie warsztatów.

Back to top