Serwis Programów Europejskiej Współpracy Terytorialnej

Logo Europejskiej Współpracy Terytorialnej

Herb Województwa PodkarpackiegoFlaga Unii Europejskiej. Niebieskie tło z dwunastoma gwiazdkami w kolorze złotym

 

Zapraszamy do udziału w Forum Poszukiwania Partnerów, które odbędzie  się w Lublinie w dn. 28 września 2016 r. (hotel Luxor, www.hotelluxor.pl). Forum skierowane jest do  wszystkich instytucji z obszaru objętego Programem, zamierzających  złożyć wniosek w ramach pierwszego naboru wniosków, który zostanie  otwarty już 11 października br. Forum będzie umożliwiało znalezienie  odpowiedniego partnera do realizacji projektu oraz omówienie kolejnych  kroków w celu złożenia projektu w ramach naboru.

Rejestracja na Forum obejmuje dwa kroki:

  1. Zgłoszenie pomysłu na projekt (wraz z danymi kontaktowymi) w Bazie Partnerów (każde zgłoszenie pomysłu otrzyma swój unikatowy numer, w bazie można zgłosić maksymalnie 3 pomysły) - zgłoś pomysł na projekt w bazie
  2. Wypełnienie formularza rejestracyjnego na Forum, gdzie trzeba podać także wspomniany unikatowy numer zgłoszenia pomysłu (wysłanie formularza rejestracyjnego na Forum bez wpisanego numeru zgłoszenia pomysłu na projekt w bazie nie będzie możliwe) - otwórz formularz rejestracyjny

Rejestracja zostanie zamknięta z końcem 9 września 2016. Proszę mieć na względzie, że ilość miejsc jest ograniczona, w związku z czym dopuszczone jest zgłoszenie wyłącznie jednej osoby z danej instytucji.

Osoby zainteresowane uczestnictwem z Ukrainy i Białorusi proszone już są o rozpoczęcie procedur związanych z pozyskaniem niezbędnej wizy (tylko pracownicy instytucji spełniających załączone kryteria kwalifikowalności partnerów). WST zapewnia zarejestrowanym uczestnikom dojazd autokarami oraz noclegi i wyżywienie w Lublinie. Wszystkie szczegóły i zasady rejestracji oraz udziału w Forum umieszczone są na dole pod formularzem rejestracyjnym.

Ramowa agenda Forum - otwórz plik (PDF)

 

Back to top