Serwis Programów Europejskiej Współpracy Terytorialnej

Logo Europejskiej Współpracy Terytorialnej

Herb Województwa PodkarpackiegoFlaga Unii Europejskiej. Niebieskie tło z dwunastoma gwiazdkami w kolorze złotym

Logo Interreg Europa

 

Eksperci platformy learningowej programu Interreg Europa zapraszają na webinarium Jobs and skills for the energy transition, które odbędzie się  29 kwietnia 2021 roku, w godzinach 14:00 – 15:30.

Link do webinarium:

https://www.interregeurope.eu/policylearning/event/4286/webinar-jobs-and-skills-for-the-energy-transition/?no_cache=1&cHash=7e33b7bdd5ef33de274b32e4a589cd29

W trakcie spotkania zostaną zaprezentowane programy szkoleniowe dla pracowników sektora budowlanego oraz programy uniwersyteckie z zakresu efektywności energetycznej i odnawialnych źródeł energii. Swoim doświadczeniem podzielą się także partnerzy z Agencji Energetycznej Regionu Północno-Zachodniej Chorwacji, Andaluzyjskiej Agencji Energetycznej i Stowarzyszenia Europejskich Ośrodków Badawczych Energii Odnawialnej.

Do udziału w webinarium jest wymagana rejestracja poprzez konto online Interreg Europa (tworzy się je bezpośrednio na stronie programu - My Interreg Europe).

Zachęcamy także do zapoznania się z publikacją ekspertów platformy learningowej Skills for the Energy Transition: 

https://www.interregeurope.eu/fileadmin/user_upload/plp_uploads/policy_briefs/Skills_for_the_energy_transition_-_Policy_brief.pdf

Back to top