Serwis Programów Europejskiej Współpracy Terytorialnej

Logo Europejskiej Współpracy Terytorialnej

Herb Województwa PodkarpackiegoFlaga Unii Europejskiej. Niebieskie tło z dwunastoma gwiazdkami w kolorze złotym

 

 

 

W dniu 2 czerwca br. w Krakowie odbędzie się spotkanie informacyjne na temat Międzyregionalnego Programu Interreg Europa w zakresie gospodarki niskoemisyjnej oraz środowiska i efektywnego zarządzania zasobami. Jest ono organizowane przez Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego we współpracy z Ministerstwem Infrastruktury i Rozwoju.

Podczas spotkania zostaną zaprezentowane sposoby finansowania przedsięwzięć, zasady udziału oraz informacje dot.  nowego naboru w ramach Programu INTERREG Europa (kontynuacja programu INTERREG IVC). Przedstawione zastaną również zdobyte doświadczeni projektowe z minionej perspektywy finansowej 2007-2013.

Działania w programie ukierunkowane są na: wymianę doświadczeń i praktyk pomiędzy podmiotami, wspieranie działań służących poprawie efektywności energetycznej, promocję innowacji i rozwiązań oraz transfer wiedzy w obszarach dotyczących: energii, mobilności, gospodarki niskoemisyjnej i środowiska.  

Zgłoszenia na spotkanie proszę kierować na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 28 maja 2015 r.

Miejsce spotkania: Centrum Biurowe Lubicz, ul Lubicz 23, 31-503 Kraków, sala konferencyjna na parterze.

 

Załączniki:
Pobierz plik (PROGRAM_2_czerwca_2015.pdf)PROGRAM_2_czerwca_2015.pdf[ ]144 kB
Pobierz plik (zaproszenie.pdf)zaproszenie.pdf[ ]232 kB

Back to top