Serwis Programów Europejskiej Współpracy Terytorialnej

Logo Europejskiej Współpracy Terytorialnej

Herb Województwa PodkarpackiegoFlaga Unii Europejskiej. Niebieskie tło z dwunastoma gwiazdkami w kolorze złotym

   W najbliższych dniach na szklanych ekranach będziemy mogli obejrzeć programy o innowacjach w transnarodowych projektach Interreg

   W 1. programie Telewizji Polskiej w cyklu „Fundusze Europejskie – Jak to działa?” zaprezentowane zostaną dwa projekty dotyczące innowacji, realizowane w międzynarodowym partnerstwie:

21 lipca br.,o godzinie 14:20  – projekt FabLabNet – wspierający lokalne inicjatywy gospodarcze i wprowadzanie innowacji technologicznych do nowych przedsiębiorstw – dofinansowany z programu Interreg Europa Środkowa.

28 lipca br., o godzinie 14:20  – projekt BalticTram - łączący specjalistyczną wiedzę naukową z konkretnymi potrzebami przemysłu przez realizację bezpłatnych badań  – dofinansowany z programu Interreg Region Morza Bałtyckiego.

Na kanale National Geografic, 4. odcinek cyklu Polscy Innowatorzy (26 lipca br., o godzinie 17:55) będzie o projekcie BaltSe@nioR - pomagającym projektantom i przedsiębiorcom w tworzeniu mebli podnoszących komfort i bezpieczeństwo życia osób starszych – dofinansowany z programu Interreg Region Morza Bałtyckiego.

Więcej o inicjatywie medialnej na centralnej stronie EWT http://www.ewt.gov.pl/strony/wiadomosci/tv-o-innowacjach-w-transnarodowych-projektach-interreg/

 

Back to top