Serwis Programów Europejskiej Współpracy Terytorialnej

Logo Europejskiej Współpracy Terytorialnej

Herb Województwa PodkarpackiegoFlaga Unii Europejskiej. Niebieskie tło z dwunastoma gwiazdkami w kolorze złotym

Baner wspolnie    Organizacje pozarządowe, partnerów społeczno-gospodarczych i władze miejskie zapraszamy do składania ofert na najciekawsze inicjatywy lokalne dotyczące Funduszy Europejskich.

W konkursie można wnioskować o wsparcie w wysokości do 20 000 zł brutto i przeznaczyć je na organizację np. spotkań, konferencji, warsztatów czy szkoleń na tematy funduszowe lub innych wydarzeń informacyjno-promocyjnych. Będzie można też liczyć na wsparcie Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju: bezpłatne udostępnienie publikacji, broszur tematycznych czy rollupów. Intencją organizatorów konkursu jest wybór najlepszych wydarzeń, bezpośrednio powiązanych z tematyką Funduszy Europejskich i włączenie się w ich organizację.

Jeśli masz pomysł na ciekawą inicjatywę - prześlij Formularz Ofertowy na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zgłoszenia można nadsyłać do 15 kwietnia 2019 r.

Więcej informacji pod linkiem:

https://www.funduszeeuropejskie.gov.pl/strony/o-funduszach/promocja/wspolpraca-z-mediami-i-partnerami-spoleczno-gospodarczymi/rusza-konkurs-wspolnie-o-funduszach-europejskich/

konk large wspol

 

Back to top