Serwis Programów Europejskiej Współpracy Terytorialnej

Logo Europejskiej Współpracy Terytorialnej

Herb Województwa PodkarpackiegoFlaga Unii Europejskiej. Niebieskie tło z dwunastoma gwiazdkami w kolorze złotym

Zachęcamy beneficjentów Programu Interreg Polska-Słowacja 2014-2020 do wzięcia udziału w plebiscycie RegioStars2023, organizowanym przez Komisję Europejską.

Do konkursu mogą zgłosić się beneficjenci projektów, które rozpoczęły się po 1 stycznia 2014 r. i zostały ukończone.

W tym roku przewidziano nagrody w sześciu kategoriach:

  1. Konkurencyjna i inteligentna Europa
  2. Zielona Europa
  3. Europa połączona
  4. Europa społeczna i inkluzywna
  5. Europa bliżej obywateli
  6. Temat roku: Europejski Rok Umiejętności 2023

Nagrodą dla zwycięzców z każdej kategorii jest kampania komunikacyjna promująca nagrodzone działania w danym regionie, realizowana we współpracy z DG REGIO.

Przyjmowanie zgłoszeń potrwa do 31 maja.

Zgłoszenia oceni panel ekspertów, który wybierze finalistów w poszczególnych kategoriach. Zostaną oni zaproszeni do „ostatniego etapu” selekcji podczas Europejskiego Tygodnia Regionów i Miast w Brukseli. Wzorem lat ubiegłych publiczność będzie mogła oddać głos na jednego z finalistów w ramach Nagrody Publiczności.

Zwycięzcy zostaną ogłoszeni podczas ceremonii REGIOSTARS w Ostrawie (Czechy) 16 listopada 2023 r.

Szczegółowe informacje dotyczące procesu aplikacji, można znaleźć w specjalnie przygotowanym w tym celu przewodniku, który dostępny jest tutaj.

Więcej informacji dotyczących samego konkursu znajduje się również na stronie REGIOSTARS Awards 2023https://regiostarsawards.eu

Beneficjentów Programu Interreg Polska -Słowacja 2014-2020 zainteresowanych zgłoszeniem do konkursu prosimy o kontakt pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

logo RegioStars2023

 
  •  
  •  

Back to top