EWT logo

stopka WP

UE header

Baner partnerzy programu    Narciarski Rajd Chłopski to wydarzenie cykliczne o długiej tradycji. Od 27 lat jest rajdem międzynarodowym – biorą w nim udział między innymi partnerzy ze Słowacji i Czech.

log pl sk    13 lutego w Katowicach odbędzie się trzecie posiedzenie Grupy Roboczej do spraw przygotowania projektu programu współpracy transgranicznej Interreg Polska-Słowacja 2021-2027.

01   W Rzeszowie rozpoczęło się dwudniowe posiedzenie Komitetu Monitorującego Programu Interreg V-A Polska – Słowacja. Po raz pierwszy odbywa się na Podkarpaciu. Jedną z decyzji, jakie podjął pierwszego dnia Komitet jest zatwierdzenie do realizacji polsko-słowackiego projektu drogowego za ok. 23 mln złotych, którego liderem jest województwo podkarpackie.

 

DSC 0454Goście i uczestnicy tegorocznej EKOGALI, największego przedsięwzięcia promującego ekologiczną żywność, po raz kolejny mieli okazję skorzystać z doradztwa oraz materiałów dostępnych na stoisku informacyjno-promocyjnym Programu Interreg V-A Polska-Słowacja 2014-2020.

 

 

 

log pl sk

   W ramach procedury rozeznania rynku Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju zaprasza do składania ofert na wykonanie pomiaru i analizy 5 wskaźników rezultatu. Badanie zostanie przeprowadzone zgodnie z metodyką przedstawioną w „Koncepcji i metodyce, przeprowadzenia pomiaru oraz oszacowania wartości pośrednich i docelowych wskaźników rezultatu dla Programu Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska – Republika Słowacka 2014-2020”.