EWT logo

stopka WP

UE header

log pl sk    W dniach 9-11 października 2018 r. podkarpaccy dziennikarze wzięli udział w wizycie studyjnej w ramach programu transgranicznego Interreg V-A Polska – Słowacja 2014-2020. Głównym jej celem była promocja programu Interreg V-A Polska-Słowacja 2014-2020 poprzez pokazanie wybranych efektów zrealizowanych oraz realizowanych przez beneficjentów z województwa podkarpackiego oraz partnerów słowackich. 

   W dniach 3-4 sierpnia 2018 roku w Polańczyku odbyła się kolejna edycja wydarzenia regionalnego Regaty o Puchar Marszałka Województwa Podkarpackiego oraz XIX Ogólnopolski Festiwal Piosenki Żeglarskiej EKO CYPEL

 

4 pokazy   28 lipca 2018 r. tysiące mieszkańców Podkarpacia, w tym miłośników lotnictwa i podniebnych akrobacji, przybyło na mieleckie lotnisko, gdzie odbyły się IV Podkarpackie Pokazy Lotnicze.

pokazy banerek    Pracownicy RPK w imieniu Marszałka Województwa Podkarpackiego Władysława Ortyla zapraszają na IV Podkarpackie Pokazy Lotnicze, które odbędą się 28 lipca br. na lotnisku w Mielcu.

baner wedrowiec  W dniach 6-7 lipca pracownik Regionalnego Punktu Kontaktowego Programu PL-SK 2014-2020 w Rzeszowie wraz ze stoiskiem informacyjnym miał przyjemność brać udział w „Karpackim Festiwalu Wędrowca” w Sanoku gdzie został zaproszony przez Stowarzyszenie Euroregion Karpacki Polska W ramach organizowanego wydarzenia promowano Karpaty, Euroregion oraz współpracę transgraniczną.