EWT logo

stopka WP

UE header

IMG 0909W celu promocji Programu Współpracy Transgranicznej Interreg V-A PL-SK 2014-2020 i efektów zrealizowanych w ramach programu projektów, Regionalny Punkt Kontaktowy w Rzeszowie uczestniczył w wydarzeniu pn. „11 Podkarpacki Kalejdoskop Podróżniczy – Festiwal Kultur Świata”, które odbyło się w Jasionce w Centrum Wystawienniczo–Kongresowym Województwa Podkarpackiego G2A Arena.

 

 

IMG 0640   W dniach 15 – 17 listopada 2019 r. w ramach projektu „Wspólnie wzbogacamy polsko-słowackie pogranicze” został zorganizowany study press mający na celu promocję oraz zaprezentowanie efektów projektów realizowanych  w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Interreg V-A PL-SK 2014 – 2020.

 

 

 

log pl sk

   W ramach procedury rozeznania rynku Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju zaprasza do składania ofert na wykonanie pomiaru i analizy 5 wskaźników rezultatu. Badanie zostanie przeprowadzone zgodnie z metodyką przedstawioną w „Koncepcji i metodyce, przeprowadzenia pomiaru oraz oszacowania wartości pośrednich i docelowych wskaźników rezultatu dla Programu Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska – Republika Słowacka 2014-2020”.

 

ban regaty 19    Już po raz kolejny Program Interreg Polska-Słowacja był obecny na Regatach o Puchar Marszałka Województwa Podkarpackiego. Wyścigi żaglówek po Zalewie Solińskim w tym roku odbyły się 3 sierpnia i tak jak ostatnimi laty miały miejsce w Polańczyku.